Menu Zamknij

– O Nas

Szanowni Państwo,
Nasza Firma od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą części do ciężarówek, naczep i autobusów producentów krajowych i zagranicznych takich jak VOLVO, MAN, MERCEDES- BENZ, NEOPLAN, SOLARIS, JELCZ, AUTOSAN, SETRA, SOLBUS, SCANIA, BOVA, RENAULT i innych.

loga_firm.png

 

Oferta handlowa firmy POLHO Sp. z o.o. opiera się na potrzebach naszych klientów i jest nieustannie poszerzana o nowe pozycje. Wśród naszego asortymentu znajdują się produkty od największych i renomowanych producentów i dystrybutorów części zamiennych w kraju i za granicą.

Bogata oferta handlowa i zasoby magazynowe pozwalają szybko i sprawnie realizować potrzeby naszych klientów. W naszej ofercie znajdują się m.in. części zamienne do zawieszenia, skrzyni biegów, układów hamulcowych, tarcze, siłowniki, elementy oświetlenia, elementy nadwozia, paski klinowe, łożyska, zestawy naprawcze i inne.
Nasz magazyn główny mieści się w Rybniku, dzięki czemu możemy szybko i sprawnie dostarczać części do naszych klientów. Ponadto na terenie Polski znajduje się 10 oddziałów naszej firmy, a w najbliższej przyszłości zostaną utworzone kolejne według potrzeb rynku.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników zapewnia miłą i fachową obsługę oraz doradztwo w zakresie doboru części zamiennych.
Motoryzacja jest naszą pasją, która pozwala nam na dynamiczny rozwój naszej firmy i wpływa na rzetelne świadczenie usług.
Oferujemy możliwość składania zamówień za pośrednictwem e-sklepu, faxem, e-mailem i telefonicznie.

Zapraszamy do współpracy.